۱۳۹۱ آذر ۱۷, جمعه

سلاخی بسیار هولناک و رعب انگیز یکی از مبارزین میهنپرست تبریز بدست فداییان شوروی مفتخر به دریافت خلعت دموکرات از استالین!اندر این شهر بسی ناکس برخاسته‌اند
همه خرطبع و همه احمق و بی‌دانش و دند
لبیبی


پیکره‌ای که می‌بینید فقط مربوط یه یکی از هزاران مورد جنایات هولناک ثبت شده تاریخی بدست ارتش متجاوز روس به خاک شمال ایران می‌باشد که با همکاری مستقیم نیروهای مزدور و میهن فروش که بعد‌ها در پی سیاستهای شدیدن ضد ایرانی روس‌ها بر خلعت فرقه خود دموکرات خوانده آذربایجان مفتخر گشتند تا زیر عنوان این نام بتوانند آشکارا ‌‌نهایت تلاش خویش را در انجام ماموریت محوله از سوی اربابان روس که همانا جداسازی بخشهایی از خاک شمال غربی ایران و تقدیم به شوروی به پایان رسانند. که در ‌‌نهایت با پایمردی هممیهنانمان دچار شکست کامل شده و ناچار به آغوش اربابان خود در روسیه فرار کرده و خوشبختانه به سزای خویش بدست‌‌ همان اربابان خویش رسیدند! 
روس‏‏هادر خیال تصرف آذربایجان همه گونه برنامه‏ریزی کرده و افراد ویژه‏ای را در راستای تحقق این هدف شوم تربیت نموده بودند که به این‌ها «مهاجرین» می‌‏گفتند. بعضی از این افراد از خود شهر‌ها و روستاهای ایران انتخاب شده بودند و این‏‌ها را چند مدتی در باکو و مسکو آموزش داده بودند، بعضی دیگر هم از آن طرف رود ارس آمده بودند. این‏‌ها با فعالیت‏های تشکیلاتی گسترده بسیج شده بودند و مسلک کمونیستی را در میان مردم ایران تبلیغ می‌‏کردند و رواج می‌‏دادند. می‌تینگ برگزار می‌‏نمودند. برنامه‏ی سخنرانی و جلسات گفت‏وگو تشکیل می‌‏دادند و به رئیس این‌ها «صدر» می‌‏گفتند ویکی از سر دسته‌های این گروه‌ها میر جعفر پیشه‏وری و غلام یحیی دانشیان بودندکه به روس‌ها در انجام این کار همه گونه یاری می‌رساندند و با معرفی وطن پرستان ایرانی که در برابر نقشه‌های آن‌ها واکنش نشان می‌دادند به اشغالگران روس چنین فجایع هولناکی را رغم می‌زدند.
برگرفته از:
http://intersci.ss.uci.edu/wiki/eBooks/Asia/BOOKS/Pan%20Turanism%20Takes%20Aim%20at%20Azerbaijan%20Farrokh.pdf

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

توجه:فقط اعضای این وبلاگ می‌توانند نظر خود را ارسال کنند.