۱۳۹۰ اسفند ۱۰, چهارشنبه

قالب کردن نژاد پرستی و نازیسم در لباس حرکتی به اصطلاح م .ل .ی !


چون گربه با خیانت و چون موش نقب زن 
چون عنکبوت جوله و چون خرمگس عوان 
خاقانی
گونتای جوانشیر یکی از رهبران خائن و‌نژاد پرست گروهی مزدور خود فروخته که خودشان آنرا حرکتی م . ل . ی  برای آذربایجان(!!!)  مینامند است که ماهیت‌ نژاد پرستانه این حرکت قالبی ویا همان  به اصطلاح خائنین م . ل . ی آذربایجان بر هیچکدام از ما پوشیده نیست!
گونتای جوانشیر شخصی که پرچم ترکیه در دست سلام هیتلری می‌دهد‌‌ همان مترجم آثار ضد تاریخ و فرهنگ ایرانی ناصر پورپیرار به زبان باکویی است وی یک از نویسندگان و رهبران  یک فرقه  بشدت مزدور -خائن و میهن فروش   است که  تلاش می‌کنند با نفوذ در بین جنبشهای آزادیخواهی  ما مردم ایران بویژه در شهرهای آذری نشین و  استانهای آذربایجان ایران و دربین ما آذریها  که مهد ایران دوستی و نگهبان همیشگی ایران در برابر هجوم دشمنان و خائنین  بوده ایم و هستیم و خواهیم بود    دست آوردهای این جنبشهای مدنی را به سرقت برده و با پراکندن بذر نفرت از طریق سمپاشی وفتنه انگیزی بین اقوام ایرانی از طریق ترویج کینه با نژاد پرست خواندن ایرانی‌ها و با شونیست خواندن  فارسها و با دست آویز زبان مادری و مفادی از اعلامیه حقوق بشر با تفسیر های کاملن نادرست و نژاد پرستانه و غیرواقعی  بین آذریها و‌ سایر اقوام ایرانی آشوب برپا کرده و در جهت منافع دشمنان ایران سوق دهند! 
این در حالی است که در باب مقایسه این خائنین حزب پان ایرانیست ایران را که به هیچ عنوان گرایش قومی نداشته و ندارد  و بر عکس همیشه درپی همبستگی اقوام گام برداشته است را حزبی نازیستی معرفی می‌کنند ولی همانگونه که می‌بینید در پای پرچمهای بیگانه‌نژاد پرستانه سلام هیتلری سر داده و بر خاک می‌افتند!ماهیت نژاد پرستانه این حرکت قالبی خودخوانده و به اصطلاح خائنین ملی آذربایجان!

سلام هیتلری گونتای جوانشیر گونتای جوانشیر پرچم ترکیه در دست 
این در حالی است که در باب مقایسه این خائنین حزب پان ایرانیست ایران را که به هیچ عنوان گرایش قومی نداشته و ندارد را حزبی نازیستی معرفی می‌کنند ولی همانگونه که می‌بینید در پای پرچمهای بیگانه‌نژاد پرستانه سلام هیتلری سر داده و بر خاک می‌افتند!
البته این چنین حرکاتی در بین‌نژاد پرستان ترکیه عملی است عادی همانطور که در تصویر پایین می‌بینیم یک نژادپرست ترکیه‌ای پرچم آلمان نازی را در بین عده‌ای از یهودستیزان که از نازی‌ها به خاطر کشتار و هولوکاست تشکر می‌کنند بالای سر برده است که در زیرش نوشته دست شما درد نکند!
این تجمع انگار پس از تنشهایی که در روابط ترکیه و اسراییل بر سر فلسطین روی داد برگزار شده بوده است!

البته این آقا انگار فراموش کرده است که هر از چند گاهی هم میهنان بیگناهش از دست نازیهای آلمان
دچار مشکلات مالی و جانی می‌شوند و آیا این پرچم را برای سپاسگزاری از جنایتهای نازی‌ها بر علیه هم میهنانشان هم بالای سر می‌برند یا خیر!
اینجاست که می‌بینم هنگامی که عداه‌ای هویت ندارند و بدنبال ساختن هویت دست به تحریف و جعل و دروغ و دزدی و جنایت می‌زنند چکونه خودشان خود را رسوا کرده و حتی‌‌ همان مقدار هویت کسب شده از پیرامون خود راهم می‌زدایند!
و شگفت آور اینجاست که آقایانی مانند همین گونتای جوانشیر و اوبالی و چهره قانلو و پرفسور اصغر‌زاده و سایر رهبران این خانخین و پیروان نادانشان هنگامی که بدان‌ها اعتراض می‌کنند و اشتباهاتشان را یادآوری می‌کنند هر کسی که باشد و از هر ملیتی شونیست و ضد ترک معرفی می‌کنند بویژه ایرانان را و از هم میهنان و ترکزبانان و ترکتباران می‌خواهند که با اینان همراه شده بر علیه شونیست و نازیسم و‌نژاد پرستی بجنگند!دزدی طرار ببردت ز راه 

ریه بران خائن طرار کن

ناصرخسرو۸ نظر:

 1. ترک اگر لقمان شود ۷۷ جدش خر است

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ai ahmagh to eine kameneie kasif va dajal hasti...

   حذف
  2. Be onvane ye farsi zaban ino begam ke az to khar tar bazam khodeti!!!

   حذف
 2. آقا جان ادب داشته باش! همین توهین کردنها نیز از سوی دشمنان ایران سازماندهی میشه. خر اونی است که منافع خودش رو تشخیص نمی ده و بدنبال خیانته. من از تمام آذریهای هم وطن بخاطر این توهینهای نابخردانه پوزش میخوام.

  پاسخحذف
 3. harumzade khar un baba maman junetan k toro injur tarbiat kardan bipedar. Tof tu zatet harumzadeye binamus. Age hamin torka nabudan k namuset...

  پاسخحذف
 4. درود بر شما، از کودکی به ما آموختند که کرد، آذری، بلوچ، فارس، لٔر و...و ... همه در یک خاک و در کنار یکدیگر برای یکدیگر و این آب و خاک زندگی‌ میکنند. این افراد به عمد فراموشکار میشوند، به ظاهر سنگ ملتی را (و در اینجا آذریها را) به سینه میزنند اما سخنی از قهرمانان واقعی این بوم و خاک به زبان نمیاورند. تا جایی‌ که این حقیر به یاد دارم ستارخان و باقرخان برای تمامیت ایران قیام کرده پرچمداری نمودند. شهریار هرگز عشق به آذربایجان را جدای از عشق به ایران ندید و به عشق آذربایجان و سبلان و حیدر بابای ایران لب به سخن میگشود. براستی که خوب گفتید آنکه به اقوام ما توهین می‌کند سعی‌ در ایجاد تفرقه دارد اما این ملت با تمام اقوامش هزاران سال است پا برجا مانده و خواهد ماند چرا که کارگردانان این خیمه شب بازیها را خوب میشناسد و به درستی‌ می‌داند که گرداننده این مترسک‌های بی‌ ریشه کیست.

  پاسخحذف
 5. ترک خر نیست تو خری. با این حرفت چی میخوای بگی ؟. خیلی از بهترین و فرهنگی ترین هموطنان ما ترک زبان هستند. زبان زیاد مهم نیست آدم بودن مهم است.( در ضمن من فارسی زبان هستم).وقتی پانتورکیست ها در آزربایجان اراجیف می پراکنند در حالی که دولت ما بی تفاوت به الگوهای ملی و تاریخی از صبح تا شب کارش شده اسلام-اسلام چه انتظاری باید داشت.

  پاسخحذف
 6. یاشاسین آذری لر یاشاسین ایران یاشاسین ایرانلی آز یاشا انسان یاشا هیچکس خر نیست همه آدمیم بیائید قدر همدیگر را بدانیم و توهین نکنیم

  پاسخحذف

توجه:فقط اعضای این وبلاگ می‌توانند نظر خود را ارسال کنند.